Spotkanie PO PTPPD 11.02.2023

Koleżanki, Koledzy,

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Pomorskiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się dnia 11.02.2023r. w godzinach 9.00 – 11.00. Spotkanie będzie realizowane NA ŻYWO w siedzibie Pomorskiego Ośrodka Psychoterapii Psychodynamicznej, w Gdańsku Wrzeszczu, ul. Sobótki 22/1.

Swoje wystąpienie zatytułowane Przestrzeń do zamyślenia, o zabawie w terapii dzieci zaprezentuje p. Magdalena Bil.

Kilka słów prelegentki o sobie:

Psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny, specjalista w zakresie psychoterapii dzieci i młodzieży. Swoją wiedzę i doświadczenie w pracy z dziećmi i rodzinami zbierałam pracując w szkole, przedszkolach, Poradni Psychologiczno Pedagogicznej, Poradniach Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym „Młodzieżowy Port”. Aktualnie pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi w gabinecie prywatnym. Z rodzicami od poczęcia, z rodzicami małych dzieci, z przedszkolakami i uczniami.
Podczas nadchodzącego seminarium chciałam podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, wypracowanym sposobem pracy z dziećmi, a przedstawiając zabawy kilku pacjentów, zaprosić do wspólnego tworzenia przestrzeni do zamyślenia nad tym, w jaki sposób w zabawie dostrzegać możemy wewnętrzny świat małego pacjenta.

Zgłoszenia przyjmujemy na maila oddzial@gdansk.ptppd.pl.

Zarząd PO PTPPd
Bronisław Hońca
Marta Orańska – Szałomska
Joanna Janowczyk