Spotkanie PO PTPPD 01.04.2023

Koleżanki, Koledzy,

Już w najbliższą sobotę 01.04.2023 zapraszamy na spotkanie z mecenasem dr Bartoszem Szolc-Nartowskim. W założeniu chcemy by spotkanie dało możliwość dyskusji o prawnych aspektach wykonywania zawodu psychoterapeuty. Chęć wzięcia udziału w spotkaniu prosimy zgłaszać standardowo na adres oddzial@gdansk.ptppd.pl.

dr Bartosz Szolc-Nartowski – doktor nauk prawnych, od 2012 r. adiunkt w Katedrze Prawa Cywilnego Uniwersytetu Gdańskiego. Wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Członek Zespołu Tutorów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W latach 1997-1999 odbył aplikację sądową w Sądzie Okręgowym w Gdańsku. W roku 2003 uczestniczył w studiach z zakresu prawa rzymskiego na Uniwersytecie La Sapienza w Rzymie. Laureat konkursu stypendialnego organizowanego przez Gminę Miasta Rzym – Comune di Roma. W roku 2007 pobyt na Uniwersytecie w Padwie. Były asystent na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doktorat na Uniwersytecie Jagiellońskim na podstawie rozprawy “Error in nomine w prawie rzymskim”. Specjalista w zakresie prawa rzymskiego.

Zwyczajowo spotykamy się w siedzibie Pomorskiego Oddziału PTPPd ul. Sobótki 22/1 w godz 9:00-11:00.
Wciąż czekamy na Państwa pytania do mecenasa, które przekażemy by zaproszony gość mógł wyczerpująco odnieść się do nurtujących Państwa dylematów. Pytania prosimy przesyłać na adres: oddzial@gdansk.ptppd.pl.

Zarząd PO PTPPd
Bronisław Hońca
Marta Orańska – Szałomska
Joanna Janowczyk