Członkowie Oddziału

Władze Oddziału

Lp. Nazwisko i imię Funkcja Miejscowość Specjalizacja Kontakt
1 Bronisław Hońca Prezes Tczew, Gdańsk – Wrzeszcz dorośli, superwizje szkoleniowe KCP 888-134-533
2 Marta Orańska – Szałomska Wiceprezeska Gdańsk – Wrzeszcz młodzież, dorośli 785-925-601
3 Joanna Janowczyk Członkini Zarządu Gdańsk – Wrzeszcz młodzież, dorośli 501-742-323

 

Członkowie Oddziału

Lp. Nazwisko i imię Miejscowość Specjalizacja Kontakt
1 Bil Magdalena Gdańsk – Śródmieście dzieci, młodzież, dorośli 608-325-814
2 Bykowska – Godlewska Beata Gdańsk dorośli 502-530-191
3 Borzyszkowska Lucyna Chojnice młodzież, dorośli 606-316-924
4 Brauer Anna Gdynia Śródmieście dzieci, młodzież, dorośli 509-078-136
5 Chiliczkowski Sebastian Gdańsk dzieci, młodzież, dorośli 727-524-381
6 Chmielewska Małgorzata 608-587-981
7 Chrzan – Dętkoś  Magdalena Gdynia dorośli 502-642-608
8 Chylińska Renata Gdańsk – Wrzeszcz młodzież, dorośli 508-180-179
9 Czyściecki Wojciech 601-831-747
10 Dowgiałło Marta Gdańsk młodzież, dorośli 668-455-582
11 Dziemian Anna 504-573-405
12 Faliszek Patrycja Gdańsk Wrzeszcz młodzież, dorośli 511-552-080
13 Głuszek Michał Gdańsk – Wrzeszcz młodzież, dorośli 883-823-833
14 Górko Oliwia Starogard Gdański, Gdańsk młodzież, dorośli 669-589-556
15 Górska Magdalena 660-733-906
16 Grzybek Beata Gdynia młodzież, dorośli 668-025-243
17 Holz Katarzyna Tczew dorośli 721-065-180
18 Hońca Bronisław Tczew, Gdańsk – Wrzeszcz dorośli, superwizje szkoleniowe KCP 888-134-533
19 Hońca Marta Tczew młodzież, dorośli 731-084-151
20 Janowczyk Joanna Gdańsk – Wrzeszcz młodzież, dorośli 501-742-323
21 Józefiak Natalia Gdynia młodzież od 15 r.ż, dorośli 883-435-841
22 Kaczmarek Liliana Gdańsk dorośli 507-848-941
23 Kallas Sławomir Gdańsk Wrzeszcz młodzież, dorośli 790-424-904
24 Kapuścińska Maria Gdynia dorośli 509-731-077
25 Kubik Natalia Gdynia Śródmieście dorośli, pary 505-183-382
26 Kunachowicz Ewa Gdańsk młodzież, dorośli 668-366-683
27 Kutryb Karolina Sopot dorośli 577-747-090
28 Kwidziński Amadeusz Gdańsk Wrzeszcz dorośli 691-705-506
29 Lendasz Magdalena Gdańsk dorośli 503-113-324
30 Lewandowska Sylwia Gdynia dorośli 503-059-522
31 Łyzińska Marta Gdańsk, Gdynia dorośli 518-750-471
32 Metys Wiktoria Gdynia młodzież, dorośli 663-534-604
33 Orańska – Szałomska Marta Gdańsk – Wrzeszcz młodzież, dorośli 785-925-601
34 Pietkiewicz Agnieszka Gdańsk – Jasień dorośli 605-565-321
35 Piotrowska Dorota Gdańsk młodzież, dorośli 605-514-359
36 Popów Judyta Wejherowo dzieci, młodzież, dorośli 600-789-716
37 Pracka Joanna Gdańsk – Wrzeszcz młodzież, dorośli, superwizje KCP 661-198-339‬
38 Prociewicz Małgorzata Gdańsk, Gdynia młodzież, dorośli 691-110-747
39 Pruszkowska Olga Gdańsk Wrzeszcz dzieci, młodzież, dorośli do 30 r.ż. 508-378-314
40 Pycka Marzena Gdańsk superwizje KCP 502-816-016‬
41 Roczniak Katarzyna Żukowo młodzież, dorośli 781-897-795
42 Ryniec Hanna Gdynia dzieci, młodzież, dorośli 603-882-584
43 Skawińska Kinga Gdańsk młodzież, dorośli 794-411-175
44 Superson Anna Gdynia dorośli 504-038-910
45 Stącel Dorota Pruszcz Gdański, Gdynia młodzież, dorośli 785-429-304
46 Tempska Ewa 697-228-834
47 Tomaszewska Edyta 697-228-834
48 Urbańska – Grosz Justyna Pruszcz Gdański, Gdańsk młodzież, dorośli 501-483-748
49 Walczak Agnieszka 602-821-572
50 Waszczyk Agnieszka Gdańsk młodzież, dorośli 606-880-094
51 Wieczorek Katarzyna Gdańsk dorośli, superwizje szkoleniowe KCP 505-034-567‬
52 Zagierska Monika 605-927-681