Spotkanie PO PTPPd – 17.06.2023

Koleżanki, Koledzy,

Serdecznie zapraszamy na ostatnie spotkanie Pomorskiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się NA ŻYWO, w sobotę 17 czerwca 2023, w godzinach 9.00-11.00, w siedzibie Pomorskiego Ośrodka Psychoterapii Psychodynamicznej, ul. Sobótki 22/1, Gdańsk – Wrzeszcz.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu prosimy kierować na adres: oddzial@gdansk.ptppd.pl.

Naszym gościem będzie dr n. med. Anita Sumiła, która przybliży nam zagadnienia związane z Farmakoterapią w psychoterapii. Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy, w ramach wystąpienia przewidujemy również dyskusję i pytania do prelegentki.

dr n. med. Anita Sumiła – Psychiatra dzieci i młodzieży, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, psychotraumatolog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży. Zajmuje się diagnozą i terapią dzieci i młodzieży oraz ich rodzin od ponad dwudziestu lat. Kieruje Fundacją Wspierania Dzieci i Rodzin, Poradnią Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Sopocie oraz Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Gdyni. Autorka licznych publikacji z zakresu psychopatologii rozwojowej, prowadzi szkolenia i wykłady z zaburzeń psychicznych u dzieci i adolescentów. Pełni funkcję Głównego Badacza w badaniach klinicznych z zakresu psychofarmakoterapii dzieci i młodzieży w ośrodku badawczym.

W trakcie spotkania przewidujemy dyskusję, do której serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia!

Zarząd Pomorskiego Oddziału PTPPd
Bronisław Hońca
Marta Orańska – Szałomska
Joanna Janowczyk