Spotkanie PO PTPPd – 18.11.2023

Koleżanki, Koledzy,

Serdecznie zapraszamy na najbliższe spotkanie Pomorskiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się NA ŻYWO, w sobotę 18 listopada 2023, w godzinach 9.00-11.00, w siedzibie Pomorskiego Ośrodka Psychoterapii Psychodynamicznej, ul. Sobótki 22/1, Gdańsk – Wrzeszcz.

Zgłoszenia udziału w spotkaniu prosimy kierować na adres: oddzial@gdansk.ptppd.pl.

W intrygujący temat spotkania Jak nie dać się zwieść fałszywemu self pacjenta i nie zamknąć w błędnym kole własnych z góry przyjętych interpretacji. W poszukiwaniu przestrzeni w relacji terapeutycznej wprowadzi nas Joanna Janowczyk, która zaprasza do wspólnej refleksji w oparciu o załączony fragment książki Patricka Casementa O uczeniu się od pacjenta oraz swoją pracę terapeutyczną z pacjentem.

Joanna Janowczyk – psycholog kliniczny, certyfikowana psychoterapeutka psychoterapii psychodynamicznej, absolwentka Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Kilkanaście lat pracowała w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym i Poradni Zdrowia Psychicznego w GCZ w Nowym Porcie. Od kilkunastu lat prowadzi również prywatną praktykę psychoterapeutyczną.

W trakcie spotkania przewidujemy dyskusję, do której serdecznie zapraszamy.

Przy okazji chcielibyśmy już teraz Państwu przypomnieć, że zbliża się koniec kadencji obecnego zarządu PO PTPPd, w związku z tym zachęcamy Państwa do zgłaszania kandydatów, do nowego zarządu, możecie również podać swoje kandydatury. Praca w zarządzie Oddziału przyczynia się do rozwoju środowiska psychoterapeutów psychodynamicznych na naszym terenie. Jeśli chcielibyście Państwo widzieć określone osoby w zarządzie lub sami chcecie się zaangażować w tworzenie naszego Oddziału – zachęcamy już teraz do zgłoszeń. Z grona kandydatów wyłonimy w lutym 2024 na drodze głosownia trzy osoby, które stworzą nowy Zarząd PO PTPPd.

Do zobaczenia!

Zarząd Pomorskiego Oddziału PTPPd
Bronisław Hońca
Marta Orańska – Szałomska
Joanna Janowczyk