Spotkanie integracyjne PO PTPPd – 9.12.2023

Koleżanki, Koledzy,

Zapraszamy Was na spotkanie integracyjno-towarzyskie PO PTPPd, które odbędzie się dnia 9 grudnia 2023 w Pomorskim Ośrodku Psychoterapii Psychodynamicznej, ul. Sobótki 22/1, Gdańsk – Wrzeszcz. Zaczynamy o godzinie 17.00.

Podobnie jak w roku ubiegłym będzie to spotkanie nieformalne, przy ciastku, kawie, a nawet lampce wina. Będziemy mogli lepiej się poznać, porozmawiać o tym czym każdy z nas się zajmuje, może też o planach czy nowych kierunkach działań naszego oddziału. Czas na „biesiadowanie” ograniczają tylko nasze chęci i potrzeby 🙂

Catering oragnizujemy we własnym zakresie. Kawy i herbaty będzie dostatek, natomiast jadło wszelakie tudzież ewentualne trunki realizujemy na zasadzie „chętni mogą przynieść poczęstunek (ciastka, owoce), a do picia wedle potrzeb i uznania”.

Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie swego uczestnictwa, po to, abyśmy mogli zapewnić nam komfortowe warunki, nie mniej i tak bez problemu się pomieścimy. Mamy nadzieję, że tradycyjne już spotkanie dla nas wszystkich będzie równie przyjemne jak ubiegłoroczne!

Przy okazji chcielibyśmy już teraz Państwu przypomnieć, że zbliża się koniec kadencji obecnego zarządu PO PTPPd, w związku z tym zachęcamy Państwa do zgłaszania kandydatów, do nowego zarządu, możecie również podać swoje kandydatury. Praca w zarządzie Oddziału przyczynia się do rozwoju środowiska psychoterapeutów psychodynamicznych na naszym terenie. Jeśli chcielibyście Państwo widzieć określone osoby w zarządzie lub sami chcecie się zaangażować w tworzenie naszego Oddziału – zachęcamy już teraz do zgłoszeń. Z grona kandydatów wyłonimy w lutym 2024 na drodze głosownia, które odbędzie się NA ŻYWO trzy osoby, które stworzą nowy Zarząd PO PTPPd.

Do zobaczenia!

Zarząd Pomorskiego Oddziału PTPPd
Bronisław Hońca
Marta Orańska – Szałomska
Joanna Janowczyk