Spotkanie PO PTPPD 14.01.2023

Koleżanki, Koledzy,

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Pomorskiego Oddziału PTPPd, które odbędzie się dnia 14.01.2023r. w godzinach 9.00 – 11.00. Spotkanie będzie realizowane NA ŻYWO w siedzibie Pomorskiego Ośrodka Psychoterapii Psychodynamicznej, w Gdańsku Wrzeszczu, ul. Sobótki 22/1.

Program spotkanie dzielimy na dwie części: w pierwszej godzinie chcielibyśmy porozmawiać o ankietach przez Państwa przesłanych, druga część w jakimś stopniu na sugestie z ankiet odpowiada – będzie bowiem miała formę godzinnego seminarium.

Seminarium pt. Pieniądze to nie wszystko, czyli przypadki psychoterapeuty na kasie poprowadzi Bronisław Hońca. Osoby, które się zgłoszą do udziału otrzymają tekst, który będzie stanowił punkt wyjścia naszych rozważań. Będziemy rozmawiać o roli pieniędzy w psychoterapii, ich wymiarze dosłownym i symbolicznym, o settingu, podwyżkach, stawkach za psychoterapię, dylematach gotówka czy przelew? A może karta? Mamy nadzieję, że terapeuci młodzi stażem będą mogli skorzystać z doświadczeń osób już długo pracujących w zawodzie. Liczymy na ciekawą i owocną dyskusję.

Zgłoszenia przyjmujemy na maila mailto:oddzial@gdansk.ptppd.pl.

Zarząd PO PTPPd
Bronisław Hońca
Marta Orańska – Szałomska
Joanna Janowczyk